"Стирол" зупинив випуск міндобрив

Найбільший в Україні виробник мінеральних добрив - концерн "Стирол", що входить до холдингу Group DF Дмитра Фірташа, тимчасово призупинив виробництво через обвал цін на світових ринках.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу компанії.

"Концерн тимчасово призупинив виробництво мінеральних добрив через низку факторів, що призвели до зсуву фаз закупівель добрив і обвалу цін на світових ринках мінеральних добрив", - йдеться в повідомленні.

Голова правління концерну Сергій Павлючук, коментуючи ситуацію, повідомив, що "Стирол" продовжує роботу тільки органічного виробництва.

"Стирол" через ситуацію на світових ринках поки припиняє виробництво карбаміду, аміаку, селітри і КАС. На нашому підприємстві продовжує роботу тільки органічне виробництво - завод з випуску полістиролів", - сказав він.

При цьому Павлючук підкреслив, що незважаючи на зупинку більшості виробничих процесів, ніяких скорочень на підприємстві не буде.

"Концерн скористається перервою в роботі з максимальною користю, тобто весь ремонтний персонал буде направлений на проведення діагностики та ремонту комунікацій, динамічного і статичного обладнання, підготовку до зими", - сказав глава концерну.

В той же час решта працівників в час простою зможуть підвищити кваліфікацію в навчальному центрі концерну.

Як відомо, на початку серпня на заводі концерну "Стирол" в Горлівці стався вибух, в результаті якого загинуло п'ятеро працівників, а ще один помер в реанімації.

Рідним загиблих підприємство виплатило компенсації, а також оплатило лікування ще більше двох десятків постраждалих внаслідок аварії працівників заводу.