Apple залишається найбільш інноваційною компанією світу 8-й рік поспіль

Компанії з галузі високих технологій і комунікацій в 2013 році знову зайняли перші позиції в рейтингу 50 найбільш інноваційних компаній The Boston Consulting Group, однак автомобільні концерни посилили конкуренцію завдяки відродженню галузі.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Apple є беззмінним лідером в області інновацій починаючи з 2005 року, коли BCG вперше представила даний ренкінг, і в поточному році компанія впевнено підтвердила своє лідерство. На другому місці - південнокорейська Samsung Electronics, стрімко піднімалася до вершини рейтингу з 2008 року, тоді вона займала 26-ту сходинку.

Google, що займала друге місце з 2006 по 2012 рік, перемістилася на третю позицію в 2013 році.

Microsoft і IBM входили в першу десятку майже щороку, починаючи з 2005 року, в 2013 році вони посіли 4 і 6 місця відповідно.

Всього компанії з галузі високих технологій і комунікацій отримали чотири місця в першій п'ятірці і п'ять місць у першій десятці рейтингу BCG, зберігши лідерство в області інновацій.

Автомобілебудівні компанії зайняли в цьому році три місця в першій десятці, дев'ять місць - у першій двадцятці і 14 місць - серед 50 найбільш інноваційних компаній.

Всього два рядки в топі рейтингу займають компанії з інших секторів: Amazon на 7 і General Electric на 10-му.

Як повідомлялось, за перші вихідні продажів було реалізовано 9 мільйонів нових моделей iPhone 5S і , на цих новинах акції компанії Apple подорожчали на 6% в ході попередніх торгів у Нью-Йорку.