Прибуток Microsoft у ІІІ кварталі досяг 5,2 мільярда

Microsoft повідомив, що його прибутки в ІІІ кварталі зросли на 17% порівняно з аналогічним періодом минулого року й досягли 5,2 мільярда доларів.

Про це повідомляє ВВС.

Як зазначається, компанія випустила кілька нових продуктів в цьому кварталі, зокрема, оновлену Windows 8, а також нещодавно купила підрозділ мобільних телефонів фінського гіганта Nokia.

"Разом з тим, продажі планшета компанії Surface незважаючи на позитивні відгуки розчаровують", - пише видання.

Компанія заявила, що її доходи від планшетів виросли до 400 мільйонів доларів "з послідовним зростанням доходів і проданих одиниць. в порівнянні з попереднім кварталом".

Як відомо, в минулому кварталі компанія була змушена списати 900 мільйонів після млявих продажів планшету.

Видання додає, що акції компанії виросли на 6% після закриття торгів в результаті позитивних квартальних підсумків.

"Триває трансформація наших пристроїв та послуг", - сказав під час представлення результатів роботи шеф компанії Стів Баллмер.

За його словами, Microsoft запускає "широкий спектр" нових продуктів в наступному кварталі.

Як зазначається, у доповіді компанії нічого не сказано про те, хто повинен замінити Балмера, який оголосив про плани піти у відставку протягом наступного року.

Видання додає, що керівник Ford Алан Мюлелі відмовився коментувати чутки, що він в даний час розглядається на вищий пост в Microsoft.

Іншим претендентом є Стівен Елоп, колишній глава Nokia, який пішов у відставку після того, як Microsoft оголосила про свій намір придбати підрозділ мобільних телефонів Nokia за 5,4 мільярда євро у вересні.

Як відомо, Баллмер був призначений CEO компанії в 2000 році і остаточно очолив Microsoft в 2009 році.

У компанію він прийшов у червні 1980 року за запрошенням її засновника Білла Гейтса, з яким вони разом вчилися в Гарвардському університеті.

Відомо, що у рейтингу мільярдерів Forbes Баллмер займає 51-е місце у світі і 21 - у США. В березні Forbes оцінював його статки в 15,2 мільярда доларів.

Як повідомлялось, кілька впливових інвесторів Microsoft вимагають відставки Білла Гейтса з посади голови ради директорів компанії.