Samsung заявила про новий рекорд прибутковості

Найбільша технологічна корпорація - південнокорейська Samsung Electronics - збільшила чистий прибуток в третьому кварталі цього року на рекордні 25,6% у порівнянні з торішнім показником.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", чистий прибуток компанії в липні-вересні становив 8,24 трильйона вон (7,76 мільярда доларів).

Виручка в третьому кварталі зросла на 13,2% і досягла 59 трильйонів вон.

Операційний прибуток Samsung піднявся на 26% - до 10,16 трильйона вон.

"Проте темпи зростання виявилися майже вдвічі нижче, ніж у другому кварталі цього року", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, телефонний підрозділ компанії, на частку якого припадає дві третіх операційного прибутку, показав уповільнення росту через посилення конкуренції в преміум-сегменті ринку смартфонів.

"Тим не менш, керівництво компанії очікує підвищення попиту в поточному кварталі, на який припадає пік продажів у зв'язку з різдвяними та новорічними святами", - йдеться в повідомленні.

Операційний прибуток цього підрозділу в третьому кварталі підвищилася до 6,7 трильйона вон в порівнянні з 5,63 трильйона вон роком раніше.

Як зазначається, з початку поточного року капіталізація Samsung скоротився на 5,3% при збільшенні базового корейського фондового індексу Kospi на 1,8%.

Як відомо, компанія Samsung є найбільшим у світі виробником телевізорів, чіпів пам'яті, дисплеїв і мобільних телефонів.

Як повідомлялось, прибутки Microsoft в ІІІ кварталі зросли на 17% порівняно з аналогічним періодом минулого року й досягли 5,2 мільярда доларів.