ХТЗ сертифікував труби на відповідність євростандартам

Компанія "TUV NORD Україна" сертифікувала продукцію ПАТ "Харцизький трубний завод" (ХТЗ, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", на відповідність вимогам регламенту EC305-2011-EU.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-реліз "Метінвесту".

Наявність даного сертифікату підтверджує європейські стандарти безпеки, дає заводу право маркувати труби великого діаметра спеціальним знаком CE і поставляти їх в країни Євросоюзу.

"Знак СЕ є єдиним знаком в країнах Європейського Союзу, який вказує на відповідність продукції європейським стандартам безпеки. Отримавши право на таке маркування, Харцизький трубний (...) отримав нові можливості для розширення ринку збуту в країнах Євросоюзу. Крім цього, ми зміцнили свої позиції в Європі", - цитується в прес-релізі гендиректор ХТЗ Павло Узбек.

ХТЗ - найбільший в Україні виробник труб. Компанія випускає прямошовні зварені труби великого діаметру від 508 до 1422 мм для магістральних газо- і нафтопроводів. Потужності заводу дозволяють виробляти 1,3 млн тонн труб на рік.

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничо-металургійна група.

Акціонерами групи "Метінвест" є СКМ (71,25 %) та "Смарт-холдинг" (23,75%), які беруть участь в управлінні групою на партнерських засадах.

100% акцій СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.