За чотири тижні на Україну очікує дефолт, – євродепутат

Депутат Європарламенту, представник європейських народників Хосе Ігнасіо Салафранка вважає, що Україні за умови нинішньої політичної кризи за три-чотири тижні може загрожувати дефолт.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Таку думку Х.І.Салафранка, який минулих вихідних відвідав Україну в складі групи високого рівня європейських народників, висловив на прес-конференції у вівторок у Страсбурзі.

Наголосивши на крайній необхідності "знайти вихід з політичної кризи, яка загрожує країні", європейський політик сказав: "Економічна ситуація така, що якщо заходи не будуть вжиті скоро, через три-чотири тижні країні може загрожувати дефолт. Це дуже серйозна ситуація".

Х.І.Салафранка наголосив на важливості візиту в Україну верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон. На його думку, європейська сторона повинна позначити три позиції.

"Ми повинні сказати , що люди мають право на свободу висловлювань, що застосування сили неприйнятно і що повинні бути розпочаті переговори. Рішення щодо України не можуть прийматися в Москві або Сочі, але українськими громадянами, народом", – заявив депутат Європарламенту.