РФ готова говорити про митні взаємини з Україною в будь-якому форматі

Росія готова вести переговори про митні взаєминах з Україною в будь-якому форматі, в тому числі за участю Євросоюзу, заявив перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов.

Водночас, як повідомляє РІА "Новості", спілкуючись із російськими журналістами у Вашингтоні, Шувалов зазначив, що РФ застерігає від прийняття рішень під впливом вуличних протестів.

"Ми, як мені видається, значно гнучкіше, ніж Європа. Ми готові вести переговори в різних форматах. Найголовніше – щоб домогтися реального результату. Ми за результат, а не за формат. Тому який формат буде зручний нашим партнерам, в такому ми і будемо працювати", – сказав Шувалов.

"Наскільки я розумію, ми всі зацікавлені в тому, щоб події на Україні були якомога м'якше завершені. Ніхто не хоче ніякої ескалації", – уточнив перший віце -прем'єр.

За словами Шувалова, всі зацікавлені в обговоренні суті справи – як Україна буде далі розвивати свою економіку, в яких партнерствах, яку інтеграцію і з ким буде здійснювати.

"Тільки все це потрібно робити в спокійному стані. Це під впливом настроїв вулиці або під жорстким впливом опонентів зробити неможливо. Це визначення долі країни, і це потрібно зробити, зваживши всі "за" і "проти", – вважає Шувалов.