Dragon Capital купив "Портмоне"

Регіональний фонд прямих інвестицій Europe Virgin Fund (EVF) компанії Dragon Capital завершив операцію з придбання контрольного пакета акцій першого українського постачальника послуг електронної доставки та оплати рахунків "Портмоне".

Про це повідомляє УНИАН з посиланням на прес-службу компанії EY (раніше - "Ернст енд Янг"), інвестиційного консультанта по даній угоді.

Після придбання EVF контрольного пакета акцій компанії "Портмоне" колишні засновники залишають за собою частку участі і будуть продовжувати розвивати діяльність компанії за підтримки EVF.

"У ході виконання проекту нам вдалося залучити до "Портмоне" інтерес ряду стратегічних і фінансових інвесторів. Найкраще поєднання запропонованої вартості та перспектив розвитку було запропоновано EVF - приватним фондом прямих інвестицій, інвесторами якого є ЄБРР та інші визнані інвестори", - ділиться голова відділу корпоративних фінансів і M&A компанії EY в Україні Владислав Остапенко.

Остапенко зазначає, що "незважаючи на складну ситуацію на ринку злиттів і поглинань, ця операція підтверджує, що для тих компаній, які добре підготовлені до операції, можливості для залучення інвесторів існують".

Компанія Dragon Capital заснована в 2000р. в Києві і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Компанія "Портмоне" працює на ринку України з 2002р. і спеціалізується на таких напрямах діяльності, як електронна доставка клієнтам рахунків від постачальників послуг, оплата клієнтами рахунків через інтернет за допомогою міжнародних платіжних карт Visa і MasterCard.