Попов обіцяє знайти ще 20 мільйонів для метрополітену

З міського бюджету столиці буде виділено до 20 мільйонів гривень додатково КП "Київський метрополітен" для забезпечення стабільної роботи.

Про це заявив голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я пообіцяв керівництву метрополітену, що ми знайдемо протягом місяця додатково 15-20 мільйонів щоб профінансувати планові заходи, пов'язані із забезпеченням безпеки експлуатації", - повідомив Попов.

Глова КМДА підкреслив, що він попередив керівництво "Київськоготрополітену про персональну відповідальність щодо стабільної і нормальної експлуатації столичної підземки.

"Вони мають певний професійний досвід і, я думаю, що вони з цим завданням впораються", - сказав Попов.

Він констатував, що останнім часом в метрополітені було кілька випадків неполадок, зокрема, зупинки ескалаторів, а також пожежа на станції "Осокорки".

"Заходи, які були прийняті, говорять про те, що проведений певний аналіз відповідних проблемних питань, замінено технологічне обладнання, яке було причиною пожежі", - сказав він.

Попов зазначив, що зараз завершуються роботи із заміни обладнання: світильників, кабелів.

"Ми можемо сказати з впевненістю, що такого прикрого випадку - пожежа на станції метро - не буде. Але підприємству необхідно допомогти фінансово, щоб прискорити поточний ремонт рухомого складу", - сказав голова КМДА.

Як повідомлялося, глава КМДА запевняв, що у 2012 році тариф на проїзд у столичному метро не підвищуватиметься.