РФ чекає формування Кабміну в Україні для виконання домовленостей

Президент РФ Володимир Путін і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв домовилися почекати формування на Україні нового уряду перед тим, як продовжити виконувати фінансові та енергетичні зобов'язання перед Києвом.

Відповідна домовленість була досягнута в ході наради у Президента Росії, повідомляє Прайм.

"При розумінні необхідності виконання всіх домовленостей ми повинні робити це осмислено, а осмислено це можна буде робити тільки тоді, коли ми будемо розуміти, яким буде уряд, хто буде там працювати і яких правил вони будуть дотримуватися", - сказав Медведєв.

"Це розумно, давайте дочекаємося формування нового уряду України, але прошу вас контактів з колегами не втрачати", - відповів Путін.

У свою чергу, перший віце-прем'єр Ігор Шувалов пообіцяв, що як тільки буде сформовано новий уряд України, з ним негайно почнуться переговори.

На засіданні російсько-української міждержавної комісії під головуванням президентів Росії та України 17 грудня було прийнято рішення про зниження вартості російського газу для України на третину - до $268,5 за 1 тис. куб. м, а також про купівлю Росією євробондів України на $15 млрд. У грудні 2013р. Київ уже отримав $3 млрд. від продажу Росії українських євробондів.