Арбузов доручив МЕРТ і Міндоходів невпинно стимулювати інвесторів

В.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов доручив керівництву Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства доходів і зборів проаналізувати додаткові інструменти стимулювання інвестицій.

Про це він сказав у середу, відкриваючи засідання уряду, повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

Арбузов підкреслив, що політика уряду щодо підтримки підприємницьких ініціатив та стимулювання інвестицій "завжди була послідовною".

При цьому він доручив главам МЕРТ і Міндоходів "вивчити можливість поглибленого використання інвесторами таких інструментів, як податкові пільги для проектів у пріоритетних галузях економіки та їх удосконалення з урахуванням поточної ситуації, а також проаналізувати додаткові інструменти стимулювання інвестицій".

Важливим завданням С.Арбузов назвав підвищення прозорості податкової політики паралельно зі збереженням її прогнозованості для бізнесу.

"Це, перш за все, оптимізація структури податків і підходів до їх адміністрування, а також зменшення кількості звітності і, як наслідок, адміністративного навантаження на платників податків", - уточнив він.

В.о. прем'єр-міністра доручив міністру доходів і зборів проаналізувати зазначені питання і найближчим часом визначити шляхи їх вирішення.

"Водночас хочу запевнити, що незалежно від розвитку політичної ситуації, права інвесторів надійно захищені діючим законодавством України. Ми робимо все можливе, щоб гарантувати інвесторам захист їх прав, недоторканність бізнес-активів, сприятливі умови для розвитку бізнесу", - заявив С.Арбузов.