Сорос закликає ЄС розробити "план Маршалла" для України

Мільярдер Джордж Сорос закликав лідерів ЄС організувати терміновий план допомоги Україні за аналогією з планом США з підтримки європейських країн після Другої світової війни, відомим як "план Маршалла".

Про це повідомляє Прайм.

Сорос, один з найбагатших людей світу, який заробив статок на валютних спекуляціях, заявив, що Німеччина повинна стати лідером у підготовці та здійсненні цього плану, який повинен включати кредити європейських комерційних банків українським компаніям, а також тренінги та консультації для управлінського персоналу в обмін на частки в самих компаніях або участь у їх прибутку.

"Україна потребує термінового сучасному аналогу "плану Маршалла", за допомогою якого США допомогли перебудувати Європу після Другої світової війни. Німеччина повинна сьогодні зіграти таку ж роль, яку США зіграли тоді", - написав Сорос у відкритому листі.

Він також запевнив, що його фонд "Відродження" (Renaissance Foundation), що працює в Україні з 1990р., не причетний до заворушень, хоча і "виступав у якості захисника тих, кого торкнулися офіційні репресії".