Порошенко запевняє, що економічні реформи є ефективними

Кроки, що їх реалізує влада в рамках виконання Національного плану дій щодо впровадження економічних реформ, є ефективними і приносять позитивні результати.

Про це заявив міністр економічного розвитку та торгівлі Петро Порошенко, йдеться у повідомленні прес-служби президента.

"Заходи, реалізовані в рамках Національного плану, на сьогодні працюють і приносять свої абсолютно об'єктивні результати", - сказав міністр.

Порошенко звернув окрему увагу на те, що прийняття нового Кримінального процесуального кодексу та вдосконалення Митного кодексу також стали вагомим внеском на шляху суттєвого поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

"Зараз ми розпочали роботу в уряді щодо забезпечення своєчасного вступу в дію всіх положень Митного кодексу. Це також має продемонструвати великий ефект", - сказав він.

Міністр економічного розвитку та торгівлі, крім того, наголосив, що влада продовжує активно працювати в напрямку дерегуляції економіки та лібералізації дозвільних процедур.

"Робляться кроки щодо дерегуляції, цього тижня був прийнятий закон про підтримку експорту - і він буде направлений на підпис президенту", - зазначив Порошенко.

Міністр підкреслив необхідність забезпечення державної підтримки експортерам і продовження позитивної тенденції щодо автоматичного відшкодування ПДВ.

Водночас, переконаний Порошенко, нині важливо продовжувати наполегливо працювати над механізмами захисту інтересів національних виробників на зовнішніх ринках.

Як повідомлялося, Порошенко не вбачає підстав для ризику девальвації курсу гривні відносно до долара.