Топ-шість найбільш інноваційних країн. ФОТО

The Guardian

Згідно зі звітом Глобального моніторингу підприємців - GEM - за 2011 рік визначено шість країн, в яких у процентному відношенні проживає більше підприємців, що займаються інноваційною діяльністю.

Для отримання інформації GEM опитав підприємців у 54 країнах світу на рахунок того, чи є їх продукти новими для покупців ринку і чи відчувають вони конкуренцію.

Новизна продукту і слабка конкуренція були індикаторами того, що мова йде про інноваційний бізнес.

Тож, шосте місце посідає Ірландія, в якій близько 36% бізнесу - інноваційного.

На п'ятому місці - Південна Америка з 37%.

Четверте місце з такою самою кількістю відсотків - за Францією.

44% підприємців вважають себе інноваторами в Перу.

Друге місце з вражаючими 48% посідає Данія.

І країна-лідер з інноваційного бізнесу з близько 55% - непередбачувана Чилі.

ЦІкаві деякі інші спостереження дослідників.

Деякі європейські країни, яких зачепила нещодавня економічна криза, найменше готові до бізнес експериментів. Це, зокрема, стосується Греції, Угорщини, Португалії і Іспанії. Деякі азійські економіки: Японія, Республіка Корея і Сінгапур - також демонструють низький рівень інновацій.

До того ж у Японії, Корейській республіці, Тайланді і Об'єднаних арабських еміратах спостерігається побоювання невдач у бізнесі. Мешканці США так само неохоче експериментують, проте виявляють впевненість у своїх здібностях і майже не бояться провалів.

Серед країн, де люди активно розгортають бізнес-справи, у лідерах опинилися Китай, Чилі і Бразилія. В той час, як Росія і ОАЕ пасуть задніх.

Цікаво також прослідкувати участь жінок у веденні бізнесу в різних країнах. В Пакістані, наприклад, лише 1/10 підприємців жіночої статі. В той час, як у Східній Європі, зокрема Польщі чи Словаччині, жінки становлять не менше 30% підприємців.

Багато активних жінок у Венесуелі, Гватемалі, Панамі і на Ямайці.

Не менше чоловіків працюють жінки у Сінгапурі і Швейцарії. В той час, як у Франції і Корейській республіці спостерігається низьке зацікавлення жінок у бізнесі. Тут кількість жінок, зайнятих веденням справ, не перевищує 25% від загальної кількості підприємців.

Що стосується віку, то найбільш активною віковою групою у всіх країнах є молодь від 25 до 34 років. Другу позицію з більш-менш суттєвим відставанням ділять вікові групи від 18 до 24 і від 45 до 54.

Інновації в бізнесі пов'язані в основному зі сферою знань і технологіями.

Свої інноваційні продукти рідко продають закордон росіяни, бразильці, китайці і аргентинці. В той час, як хорвати і румуни діляться з іноземцями однією третиною своїх винаходів. Так само вчиняють сінгапурці, бельгійці і мешканці ОАЕ.

Загалом, команда GEM радить не нехтувати інноваціями, як окремим підприємцям, так і державам в цілому, адже саме цей напрям, на їх думку, здатен вирішити такі глобальні проблеми, як голод, бідність та інші.Коментарі

Додати коментар


Читайте у розділі

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Відео

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.