Samsung: Apple намагається обмежити вибір споживача

The Washington Times

В неділю Samsung обвинуватив Apple в намаганні обмежити вибір споживача після того, як виробник iPhone заявив, що намагається припинити продажі смартфонів Galaxy S III у Сполучених Штатах.

Щойно відсудивши 1 мільярд доларів у Samsung у суді корпорація Apple в окремій справі просить федеральний суд Сан Хосе, в Каліфорнії, додати до списку товарів Samsung, що порушують патенти, ще чотири пункти.

Новий список з 21 товару включає флагмана Samsung серед смартфонів - Galaxy S III, а також ще один популярний телефон на базі Android - Galaxy Note.

Якщо суд визнає, що ці девайси порушують патенти Apple і непоправно шкодять американській компанії, він може тимчасово припинити продажі на американському ринку, навіть до моменту початку слухань.

Останні звинувачення - це частина великої епічної боротьби через патенти і новації в одному з найприбутковіших секторах споживчої електроніки у 10 країнах.

Найбільш ласим шматком є США, які у 2011 році були найбільшим ринком смартфонів.

Минулого місяця суддя з Сан Хоче з'ясував, що Samsung скопіював інноваційний дизайн Apple, тож Samsung було наказано виплатити Apple 1,05 мільярда доларів.

Samsung пообіцяв оскаржувати вердикт, якщо треба аж до Верховного Суду Америки.

В суботу Samsung засудив спробу Apple зупинити продажі S III, який в липні досягнув цифри в 10 мільйонів світових продажів, менше ніж через три місяці після запуску.

"Apple продовжує вдаватися до судових позовів через ринкову конкуренцію з метою обмежити вибір споживача, - заявив Samsung. - Ми будемо продовжувати вдаватися до офіційних заходів з метою забезпечення наявності наших інноваційних товарів у Штатах".

Високі продажі S III були ключовими, аби довести прибутки компанії до рекордного рівня в останньому кварталі і допомогли йому залишатися лідером на світовому ринку смартфонів.

В документах, поданих до федерального суду Сан Хосе у п'ятницю, Apple назвав 21 смартфон, медіа-плеєр і планшет Samsung, випущених після серпня 2011 року - "скопійованими товарами".

"Замість того, щоб розвиватися новаторством і розвитком власних технологій і унікального стилю Samsung для своїх смартфонів і планшетів, компанія обрала стратегію наслідування технології Apple, інтерфейсу споживача і інноваційного стилю", - зазначає Apple у документі.

Компанія Cupertino, розташована в Каліфорнії, заявила, що Samsung нелегально використовує її 8 патентів. Один патент стосується того, яким чином пристрій отримує інформацію з комп'ютера, інший - того, як розблокувати пристрій, торкнувшись екрану.

Apple і Samsung - найбільші світові виробники смартфонів. Разом вони контролюють більше половини світового ринку. Аналогічні правові сутички вони мають в Азії, Європі і США.

У квітні 2011 Apple вперше звинуватив Samsung в нелегальному копіювання дизайну і технологій смартфонів в технології Android.

Samsung подав зустрічний позов на рахунок того, що iPhone і iPad використовують бездротові технології без відповідного дозволу.Коментарі

Додати коментар


Читайте у розділі

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Відео

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.