Борг США досягає критичної межі

The Huffington Post

Секретар Державної скарбниці США Тімоті Гайтнер у середу заявив, що ліміт державного боргу буде досягнуто 31 грудня, і департамент скарбниці докладе "максимум певних зусиль", щоб відтягнути цю дату.

У своєму листі голові Сенату Гаррі Рейду, Гайтнер зазначив, що за нормальних умов, можна було б протягнути ще близько двох місяців за допомогою додаткових 200 мільярдів доларів.

Однак враховуючи невизначеність з податками і витратами через так звану "фінансову скелю", Гайтнер заявив, що він не може передбачити, скільки насправді є часу.

Боргова стеля - це офіційно дозволений Конгресом ліміт позикових грошей. Боргова криза влітку 2011 року призвела до того, що агентство Standard and Poor знизила кредитний рейтинг США до того часу, поки президент США Барак Обама не досяг з Конгресом домовленостей щодо збільшення ліміту.

Лист від Гайтнера надійшов саме напередодні фінансової скелі, яка нависла над Америкою на кінець року, а угоди з Конгресом досі немає.

Скеля означатиме міри економії - поєднання скорочення витрат і збільшення податків, що, на думку багатьох експертів, сповільнить економічне зростання наступного року.

Лист Гайтнера прискорює переговори у Конгресі, змушуючи переговірників досягти угоди щодо фінансової скелі, адже проект збільшення боргового ліміту майже напевно вже лежить на столах конгресменів, які намагаються якимось чином запобігти одночасному збільшенню податків і скороченню витрат.

Нижче наведено оригінального листа Гайтнера.Коментарі

Додати коментар


Читайте у розділі

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Відео

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.