Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Сельхозпроизводство в Украине в 2015г сократилось на 4,8% - Госстат
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Світовий ринок азотних добрив у 2013 році
Как замороженные банковские счета используются Западом
Кидали на службі у Попова
Залишаються сумніви щодо поваги України до демократії і верховенства права
Сполучені штати шукають шляхи укріплення стосунків з Україною з енергетичних питань, безпеки і економіки, але продовжують переживати щодо того, чи поважає Україна демократію і верховенство права.
Держсекретар Штатів Хіларі Клінтон нещодавно в Мюнхені зустрілася з українським президентом Віктором Януковичем, де подякувала йому за виведення високозбагаченого урану з України і заохотила продовжувати реформи енергетичного сектору.
Вона зазначила, що США переживають щодо вибіркових судових переслідувань лідерів опозиційних партій, зокрема колишнього прем'єра Юлії Тимошенко.
Під час подальших зустрічей в Україні заступник секретаря з європейських і євразійських питань Філіп Гордон продовжив обговорювати співпрацю з питань реформ безпеки, енергетики і економіки, зокрема шляхи збільшення американського інвестування в Україні.
Він сказав, що до сих пір існують перешкоди для інвестування у вигляді законів, сфери оподаткування і розмитнення, і через корупцію.
Експорт з Америки до України рекордно високий. Але він до сих пір не перевищив 2 мільярдів доларів, що значно менше, ніж мало би бути, сказав Гордон.
Якщо не перестане бути важко вести бізнес в Україні, країна ризикує тим, що американські бізнесмени перестануть вкладати в Україну, що в свою чергу призведе до уповільнення розвитку.
"Тож ми сподіваємося, - наголосив Гордон, - що деякі з цих питань будуть урегульовані на рівні податків, прикордонних служб, законів і вирішенні питань корупції, тому що ми хочемо, щоб більше американців інвестувало в Україну."
Демократичні реформ залишаються проблемою в Україні.
Гордон ще раз згадав про занепокоєння Штатів з приводу вибіркового переслідування.
Він також наголосив на важливості проведення вільних, чесних і прозорих парламентських виборів наступного жовтня.
Він наполягав, щоб всі легітимні опозиційні групи були допущені до вільної участі у них, і щоб міжнародні спостерігачі були запрошені для моніторингу процесу голосування.
Як дослівно висловився заступник держсекретаря: "Ми хочемо, щоб Україна продовжувала свій шлях до євроатлантичної інтеграції, стабільності, процвітання і демократії".
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.