Розлучення століття: McDonald’s кинув Heinz

Huffington Post

Розлученням століття можна назвати закінчення довготривалих стосунків найбільшої мережі швидкого харчування McDonald's і найкрупнішого виробника кетчупу Heinz.

Це означає, що кожний заклад McDonald's у світі незабаром припинить подавати кетчуп Heinz до своєї картоплі і бутербродів. Мережа надіслала редакції Huffington Post такий коментар про це рішення:

"Ми цінуємо стосунки, які ми підтримували з компанією Heinz більше, ніж сорок років. В результаті нещодавньої зміни керівництва в Heinz ми вирішили переорієнтуватися на інших постачальників з часом. Ми обговорили це з Heinz і будемо працювати разом, щоб забезпечити поступові і планові зміни ресторанного бізнесу McDonald's. Ми впевнені, що це не вплине на наш бізнес, і клієнти будуть і далі насолоджуватися смаком їжі у McDonald's".

Враховуючи, що більшість споживачів вважає, що найкращий кетчуп у світі є Heinz, було б досить зухвало вважати, що таке рішення не матиме жодного впливу. То чому ж McDonald's зважився на такий крок?

Варто зауважити, що багато закладів McDonald's у США вже давно перестали подавати кетчуп Heinz до своїх страв. Лише на батьківщині Heinz - Пітсбурзі - та ще в Мінеаполісі досі продають Heinz, казав представник лінії кетчупів, приправ і соусів від Heinz Джон Беннет ще у 2011 році.

Однак за кордоном більшість закладів McDonald's використовують Heinz.

Пітсбурзька газета Post-Gazette відмітила, що розірвання стосунків відбулося після призначення Бернардо Хіса головою Heinz.

Хіс раніше був виконавчим директором конкурента McDonald's - компанії Burger King. Нещодавно компанію Heinz придбали Berkshire Hathaway і 3G Capital. А нью-йоркська 3G Capital вже володіє компанією Burger King.

Закулісна інтрига, яка призвела до розриву, залишається таємницею. Але деякі аналітики почали підозрювати, що вже у лютому компанія 3G планувала призупинити постачання кетчупу Heinz до McDonald's з метою збільшення продажів Burger King.

Представники McDonald's відмовилися повідомляти, яка компанія зараз постачає кетчупи більшості їхніх американських закладів, або які компанії залучаються для виробництва власного кетчупу.

А відвідування найближчого до редакції Huffington Post закладу McDonald's не допомогло розкрити таємницю. Кетчуп там подається в пакетиках з надписом: "Смачний кетчуп від McDonald's".

Heinz поки утримується від коментарів.Коментарі

Додати коментар


Читайте у розділі

Глобальне будівництво до 2025 року: прогноз позитивний

Відео

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.