Ще один телеканал Януковича переформатував свій ефір

Павло Мандрик, для РЕ

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на своєму засіданні у понеділок, 25 листопада, погодила зміну програмної концепції та юридичного власника телеканалу A ONE Ukraine, який входить в умовний медіахолдинг "Сімї".

Про це йдеться на сайті регулятора.

Нацрада погодила зміну логотипа, директора і програмної концепції ТОВ "Реал Естейт ТВ", яке до того мало ліцензію на супутникове мовлення під логотипом Dobro TV.

Новий логотип компанії - A ONE Ukraine. Директором замість Олександра Ільченка став Сергій Сідоров. Також Нацрада анулювала ліцензію ТОВ "Телеканал А1", яка до цього мовила під брендом A ONE Ukraine.

Зміни у програмній концепції мовлення ТОВ "Реал Естейт ТВ" передбачають зростання частки програм власного виробництва більше як на 3 години, більше ніж на годину зростає мінімальна частка національного аудіовізуального продукту.

Формат із просвітницько-розважального із фільмопоказом змінено на розважально-культурологічний із фільмопоказом.

У програмній концепції компанії з'являється 3 години інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач та 5 годин 30 хвилин культурно-мистецьких передач.

Удвічі зростає тривалість розважально-музичних передач, натомість зникають дитячі й науково-просвітницькі передачі, телеторгівля. Із 7 до 4 годин зменшується фільмопоказ.

Як ми уже писали 25 листопада на своєму засіданні Нацрада також погодила зміну цифрового телеканалу Star TV (ТОВ "Телерадіокомпанія "Нові комунікації") на телеканал Dobro TV.

Таким чином, останній потрапив в цифровий мультиплекс. Про анулювання ліцензії Star TV мова не йде.

У програмній концепції мовлення змінено формат із розважально-інформаційного з фільмопоказом на просвітницько-інформаційний із фільмопоказом.

Збільшено частку програм власного виробництва і мінімальну частку національного аудіовізуального продукту.

Обсяг науково-просвітницьких передач зростає із 2 до 8 годин 2 хвилин на добу.

Натомість майже удвічі зменшується максимальна частка аудіовізуальної продукції іноземного виробництва, обсяг інформаційно-аналітичних, публіцистичних, розважально-музичних передач, дитячих програм, фільмопоказу.

Зникають культурно-мистецькі передачі. Також у програмній концепції мовлення з’являються 2 годин телеторгівлі.

До цього рішення телеканал A ONE Ukraine позиціонувався як музичний канал альтернативної музики, Star TV - як музичний телеканал клубної музики, а Dobro TV - як медичний телеканал про здоровий спосіб життя. Відповідні зміни в ефірі телеканалів, як повідомили РЕ в прес-службі холдингу, мають відбутися у грудні. Коли саме - не змогли уточнити. Як і те чи планує A ONE Ukraine розпочати мовлення в "цифрі".

Нагадаємо, в жовтні в цифровий мультиплекс потрапив канал Business, який пов`язують з "Сім'єю". Він замінив телеканал "Погода ТБ", яка виграла право мовити в "цифрі" на конкурсі в серпні 2011 року.

Зазначимо, що телеканали Business, Business+, Dobro TV та A ONE Ukraine раніше входили в медіа холдинг UBG Руслана Демчака. Після його арешту у вересні минулого року телеканали були виставлені на продажу. В березні цього року, як показало наше розслідування, телеканали викупили структури, напряму пов’язані з Едуардом Прутніком.

Але у вересні телеканали знову були продані. Після останнього продажу їхнім власником в держреєстрі числиться одна і та ж компанія - "Атіго медіа груп", яка належить особі на ім`я Юлія П'ятак (зі статутним фондом 1 гривня) та ТОВ "Гарда індастріс" (зі статутним фондом без 1 гривні 4 мільйони гривень).

Керівником "Атіго медіа груп" з 27 лютого в Держреєстрі вказано ту ж таки Юлію П'ятак.

Також П'ятак з 21 лютого числиться директором ТОВ "Гарда індастріс", яка, в свою чергу, належить британській компанії "Атігор Кепітал ЛЛП", адреса якої - Лондон, Бедфорд Стріт 43, офіс 17001.

В медіа середовищі кінцевим власником цих телеканалів називають Сергія Арбузова та Олександра Януковича.Коментарі

Додати коментар


Читайте у розділі

Відео

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.