Внутрішній вибух. Кінець Росії, і що це означає для Америки

Поки Америка стурбована загрозами з боку Близького Сходу і Китаю, віце- прездент дослідницького центру Американської ради з зовнішньої політики Ілан Берман стверджує, що у найбільшій країні світу, Росії, відбуваються масштабні перетворення.

Про катастрофічне майбутнє Росії Берман, відомий політолог, пише у своїй книзі" Внутрішній вибух. Кінець Росії, і що це означає для Америки"

На думку автора, перша криза в РФ буде соціальною - це демографічний колапс слов'янського населення, яке знищили алкоголізм, рання смерть та аборти.

Водночас у країні збільшується кількість мусульманського населення, зокрема, і радикальних ісламістів, які прагнуть підірвати природу російської держави.

Не краща ситуація для Росії на міжнародній арені - там стратегічний суперник Китай зазіхає на багаті на ресурси східні території.

Але це тільки початок, запевняє Берман. Він малює тривожну картину небезпечного майбутнього Росії, того, як колишня наддержава шукатиме вихід з цієї ситуації, і як крах російської держави вплине на Америку і весь світ.


Інше відео

ГОЛОВНЕ на 02 липня 2022, 20:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.