Обама попередив бізнес про ризик дефолту країни

Президент США Барак Обама заявив, що великому бізнесу слід побоюватися того, що консервативне крило Республіканської партії готове привести країну до дефолту по державному боргу.

Про це пише УНІАН, посилаючись на BBC.

Наразі президент відмовляється від проведення переговорів по бюджету з республіканцями до тих пір, поки вони не дозволять федеральному уряду відновити роботу і не проголосують за підвищення стелі державного боргу, повідомляє.

Як заявив Обама в телеінтерв'ю, складається ситуація, яка його неабияк дратує. Дещо пізніше переговори в Білому домі між Обамою і провідними конгресменами завершилися безрезультатно.

У розмові з репортерами після зустрічі спікер палати представників, республіканець Джон Бейнер заявив, що це була хороша розмова, але прогрес виявився незначним.

У вівторок федеральна влада закрила ряд другорядних установ і відправила їх співробітників у неоплачувані відпустки в результаті відсутності домовленості щодо законопроекту про бюджет. У країні закриті для відвідування національні парки і туристичні визначні пам'ятки, не працюють урядові інтернет-ресурси, деякі офіси і т.д.

Демократи і республіканці звинувачують один одного в ситуації, що виникла.

У середу Обама провів зустріч з керівниками декількох найбільших банків з Уолл -стріт, серед яких були голови JPMorgan Chase , Goldman Sachs і Bank of America.

"Я думаю, що для фондових ринків важливо усвідомлювати, що все це робить вплив на нашу економіку і на її доходи", - заявив президент Обама після зустрічі з провідними фінансистами.

Президент сказав, що не бажає вести переговори з консервативним крилом Республіканської партії напередодні 17 жовтня, коли закінчується термін для підвищення стелі держборгу. У цей день, у разі якщо стеля держборгу не буде підвищений, у уряду США вичерпаються кошти для оплати своїх витрат.

"Я хочу дати зрозуміти лідерам конгресу, що поки у нас не буде чіткого законодавчого акту про відновлення роботи федерального уряду, поки ми не доб'ємось того щоб конгрес дозволив міністерству фінансів виділити кошти на те, що сам конгрес вже раніше схвалив доти ми відмовляємося вступати в переговори" , - наголосив Обама.

Як повідомлялось, Посольству США в Україні слідом за іншими федеральними установамидовелось скоротити свою діяльність, через бюджетну кризу США.

Швидкий пошук: Обама США

Інше відео

ГОЛОВНЕ на 02 липня 2022, 20:48

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.