Найдорожчі міста світу

Найдорожчі міста світу
Corbis
Лос-Анджелес - найбільш автомобілізоване місто у світі: в ньому зареєстровано на 1,8 мільйона більше авто, ніж ліцензованих водіїв. Через недостатнє фінансування багато вулиць Лос-Анджелеса покриті асфальтом невисокої якості, в якому бувають вибоїни. Однак основною проблемою міського руху є автомобільні пробки.

Вигляд з балкона готелю в Парижі

Вигляд з балкона готелю в Парижі
Corbis
Париж - найважливіший економічний центр Франції, тут виробляється 10% ВВП країни. Майже чверть всіх виробничих підприємств країни відкрили в метрополії свої офіси і штаб-квартири. Розвинений туристичний бізнес - в середньому на рік французьку столицю відвідують 27 мільйонів туристів, що в 12 разів більше чисельності населення міста. Недавно столицю Франції визнали найдорожчим містом світу для туристів. За добу турист тут витрачає не менше 304 євро.

Ранок у Ріо-де-Жанейро

Ранок у Ріо-де-Жанейро
Corbis
Будучи до 1960 року столицею, Ріо-де-Жанейро став привабливим місцем для багатьох компаній завдяки адміністративному центру і близькості уряду. У місті базувалися головні офіси великих державних компаній - Petrobras, Elektrobras. Сьогодні в Ріо розташовані філії Royal Dutch Shell, EBX, Ессо. Офіси великих міжнародних компаній "Кока-Кола", IBM і "Ель-Пасо" також розташовані в Ріо-де-Жанейро.

Сіднейська опера

Сіднейська опера
Corbis
Сідней приділяє багато уваги озелененню. Поруч з житловими кварталами - сквери, а від ділового центру до самої затоки Порт Джексон тягнеться смуга Гайд-парку, який плавно переходить в парк Домейн і Королівські ботанічні сади. Останні займають 30 гектарів.

Хмарочос ССTV у Пекіні, знищений пожежею під час святкування Китайського нового року у 2009 році

Хмарочос ССTV у Пекіні, знищений пожежею під час святкування Китайського нового року у 2009 році
Corbis
Столиця Китаю Пекін - хоча і одне з найбільш густонаселених міст в Азії, але дуже привабливе для іноземних інвесторів. Це стародавнє місто, але від кварталів старого Пекіна мало що залишилося. Сьогодні, незважаючи на безліч визначних пам'яток, це мегаполіс, що динамічно розвивається.

Вид на Манхеттен, Нью-Йорк

Вид на Манхеттен, Нью-Йорк
Corbis
Нью-Йорк - одне з найбільших і густонаселених міст світу. Поряд з Лондоном і Токіо йому належить титул центру світової економіки. Розташовані в місті організації і компанії контролюють близько 40% усіх фінансових операцій у світі, але це не заважає Нью-Йорку бути культурним, освітнім і фінансовим центром країни.

Новий рік на Красній площі у Москві

Новий рік на Красній площі у Москві
Corbis
Москва в рейтингах найдорожчих міст світу випереджає Париж, Сеул, Стокгольм, Відень та Нью-Йорк. Велика кількість іноземців, що працюють в Москві на західні компанії, підштовхує до небаченого зростання плати за оренду житла. Західні компанії закладають до бюджетів на оренду квартир для своїх співробітників до 5 тисяч доларів на місяць.

Токіо

Токіо
Corbis
Токіо - найдорожче місто у світі. Щомісячна орендна плата за двокімнатну квартиру - 4,5 тисячі доларів. У місті знаходяться штаб-квартири багатьох найбільших інвестиційних банків і страхових компаній світу. Токіо - це також одне з найзеленіших міст світу. Незважаючи на 8-мільйонне населення, тут найнижчий рівень викидів вуглекислого газу в азійсько-тихоокеанському регіоні.

Лондонські хмарочоси

Лондонські хмарочоси
Corbis
Фінансова столиця Європи - Лондон. Місто може похвалитися величною і сучасною архітектурою. Деякі будівлі, такі як Канарі Уорф і Корнішон, мають світову популярність. Сучасні хмарочоси займають дедалі більшу територію центру міста. Найвища будівля Лондона - Канарі Уорф, її висота - 235 метрів.

Темза і вид на Собор святого Павла у Лондоні

Темза і вид на Собор святого Павла у Лондоні
Corbis
Лондон названий найдорожчим і найбруднішим містом, де при цьому ще і найгірша кухня, а мешканці найгірше за всіх одягаються. Проте в Лондоні найкращі в Європі міські парки, безкоштовні розваги і найцікавіше нічне життя.

Гонrонг. Хмарочоси у затоці Вікторія

Гонrонг. Хмарочоси у затоці Вікторія
Corbis
Найдорожча нерухомість знаходиться в Азії, а не в Європі. Про це свідчить індекс World Class Cities Index, розроблений світовою агенцією з нерухомості Savills. Ціни на нерухомість у цьому азійському місті вищі за середні ціни у десяти інших найбільших мегаполісах світу на 107%.

У фотогалереях

ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 9:06

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.