Інфографіка

Дотації державного бюджету регіонам України Реальна економіка
Дотації державного бюджету регіонам України

Більше 20% видатків державного бюджету України складають міжбюджетні трансферти - перекази грошей до місцевих бюджетів.

Більшу частину їх складають дотації вирівнювання, що призначені підтримувати платоспроможність менш розвинених регіонів за рахунок більш розвинених, а також субсидії на ті чи інші видатки. Дотування відбувається на безоплатній та безповоротній основі.

Існують й оборотні міжбюджетні трансферти, коли місцевий бюджет регіону передає кошти до державного бюджету. Серед усіх регіонів України лише місто Кіїв перераховує до держбюджету більше, ніж отримує з нього.

В перерахунку на одного жителя найбільш дотаційними є західноукраїнські області. За виключенням Києва, найменші дотації отримують Донецька та Дніпропетровська області.

Коментарі

Додати коментар


Irina

Незалежных дурят выдуманной статистикой о якобы убыточности Донбасса. Если есть мозги, просто идите на официальный сайт, и взгляните на цифры. http://www.ukrstat.gov.ua/druk/publicat/kat_u/publ2_u.htm Просто яркий пример за каких баранов держат свидомых. Панду свергли, однко. Поздно. Наслаждайтесь свободой от "убыточного" Донбасса и без российского газа, и мрите на мнимой войне с Россией. Да, и поцелуйте зад олигархам за чью жизнь жертвуете жизнями своих детей!

вася

та брехня, ось вірні цифри http://photo.i.ua/user/11131/88253/9914185/

Олександр

можна силку звідки такі дані

Інші:

ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:30

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.