Інфографіка

Головні соціальні показники першого півріччя 2013 року

На програми соціальної підтримки витрачають значні бюджетні кошти, причому ці видатки постійно та швидко зростають. Високий і рівень охоплення населення соціальними програмами. Але постає питання: які соціальні результати мають ці програми, і чи беззаперечним є прагнення до подальшого нарощування соціальних виплат?

При цьому заробітна плата далеко не завжди гарантує захист від бідності: сьогодні рівень бідності серед сімей, де всі дорослі працюють, становить понад 20% і не на багато відрізняється від загального значення по Україні - 24%.

Лише за перший квартал поточного року заборгованість по заробітній зросла на 20,7% або на 184,7 мільйона гривень, до 1,08 мільярда.

На кінець липня 2013 року в Ураїні нараховується 50 великих підприємств із заборгованістю із заробітної плати перед працівниками.

До їх складу входять: ПАТ "Київський завод "Радар", ДАХК "Артем", ДАП "Львівські авіалінії", ДП "Машинобудівна фірма "Артем", ДП "Одеський автомобільний ремонтний завод" та інші.

За даними Держстату України, за І квартал 2013 року номінальні доходи населення становили 317,3 мільярда гривень, що на 7% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.

Наявний дохід, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 7,1%, а реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактору - на 7,6%.

У розрахунку ж на одну особу за І квартал 2013 року становив дохід становив 5264,4 гривні, що на 7,3%більше, ніж у І кварталі 2012 року.

Коментарі

Додати коментар


Інші:

ГОЛОВНЕ на 28 травня 2022, 20:04

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.