ЄЦБ через кризу наймає додатково співробітників

Європейський Центробанк погодився прийняти в штат 40 додаткових співробітників для зниження робочого навантаження на тлі боргової кризи в єврозоні.

Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на заяву представника ЄЦБ, передає Lenta.ru.

Всього в регуляторі трудяться 2,6 тисячі осіб, з них 1,2 тисячі - на постійному контракті.

Профспілка працівників ЄЦБ - International and European Public Services Organisation, IPSO (представляє інтереси 40 відсотків персоналу) - нещодавно провела внутрішнє дослідження в організації, в якому взяли участь 715 працівників.

Більше 80% опитаних поскаржилися на "поточні" стрес і переробки, в той час як три чверті респондентів заявили, що ця ситуація є постійною.

У липні в IPSO говорили про те, що для зниження навантаження на працівників ЄЦБ регулятору протягом 2-3 років потрібно найняти мінімум 50-60 осіб.

Європейський Центробанк був заснований 1 січня 1998 року. Основними функціями ЄЦБ є визначення валютної політики єврозони, випуск єдиної європейської валюти і встановлення основних процентних ставок.

У 2009 році співробітники ЄЦБ провели перший в своїй історії страйк на знак протесту проти запланованих змін у пенсійній системі організації.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 5:24

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.