Найдорожче житло у світі продається в Лондоні та Гонконзі

Найдорожчу угоду з купівлі житла за останні 4 роки було укладено у Лондоні.

Про це свідчать дані міжнародного агентства нерухомості Savills, яке склало рейтинг найбільш дорогих за вартістю квадратного метра угод з житлом у 10 найбільших містах світу за останні 4 роки, повідомляє "Сегодня".

На першому місці опинилася угода 2008 року по покупці будинку на лондонській вулиці Kensington Palace Gardens, коли вартість "квадрата" становила 142,3 тисячі доларів.

На другій позиції розташувалася покупка особняка в елітному районі Гонконгу Deep Water Bay Road. За квадратний метр у 2011 році покупець заплатив 140,5 тисячі доларів.

Замикає трійку лідерів угода з квартирою в новобудові Нью-Йорку - район 15 Central Park West, укладена за ціною 138,8 тисячі доларів за квадратний метр.

Аналітики підкреслюють, що сім з десяти найбільш дорогих угод були укладені протягом останніх двох років, а шість з десяти реалізованих об'єктів продані на первинному ринку.

Компанії Knight Frank і Citi Private Bank раніше повідомляли, що за підсумками 2011 року світовим лідером за середньої вартості елітної житлової нерухомості стало князівство Монако, де "квадрат" пропонується в середньому за 58,3 тисячі доларів.

Як відомо, жителі Росії та країн СНД - одні з найчастіших покупців дорогої іноземної нерухомості. У Монако ними набувається кожен другий об'єкт нерухомості, а Лондоні - кожен шостий.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:49

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.