На київських Осокорках йде війна за земельні ділянки

На Осокорках розгорілася війна між мешканцями дачного кооперативу та місцевими чиновниками, які продають дачні ділянки навіть попри те, що там вже багато років живуть люди.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу TBі.

157 ділянок, на яких розташовані 99 будинків - саме за них сьогодні борються дві садівничі громади: "Вікторія-плюс" та "Стадне".

Перше об'єдання представляють люди, які проживають на зазначених ділянках, і отримали їх від стличних чиновників ще у часи СРСР у 80 роках.

З тих пір земельне законодавство неодноразово змінювалося, а тому дійсно підтверджуючих документів щодо прав на землю люди не мали.

З 2005 року ТОВ "Вікторія-плюс" намагається приватизувати земельні ділянки, але безуспішно.

Представники Бориспільської райдержадміністрації надали цю землю у довгострокову оренду кооперативу "Стадне". Причому у відповідних документах не вказано, що на зазначених угіддях проживають люди.

"За паперами вказано, що тут знаходяться чигірники, а насправді проживає близько 600 людей", - наголошується в сюжеті.

Разом з тим, кооператив "Стадне активно розпродає земельні ділянки і співпрацює з брокерськими фірмам, які час від часу приходять з потенційними покупцями ділянок, зазначається в сюжеті.

Брокери кажуть, що проти людей, які проживають в цій місцевості будуть порушені кримінальні справи. Нібито, за відсутність правовстановлюючих документів та зведення "самобудів".

"Грубо кажучи, хтось там побудував сарай самовільно Хтось побудував вже майже будинок, і запитують, що ж вони не врахували. Але ніде ж це не зареєстровано", - каже юрист кооперативу "Стадне".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 3:41

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.