Власники Sky Mall не поділили центр

Між власниками найбільшого з діючих в Україні торгово-розважальних центрів Sky Mall виник конфлікт.

Про це заявили у Arricano Group, що володіє через ArricanoTrading Ltd 50% -1 акцією ТРЦ Sky Mall, пише "Комерсант-Україна".

"Співробітників і керівництво ТРЦ не пускають у власний офіс", - відзначають в компанії.

Пізніше в будівлю допустили виконавчого директора Arricano Тетяну Буркацьку, розповіли в прес-службі компанії, додавши, що співробітників не пускали нібито через обвал стелі в офісі.

Торгово-розважальний центр Sky Mall - найбільший з діючих ТРЦ в Україні. Його торгова площа становить 67 тисяч квадратних метрів. Більший тільки ТРЦ Ocean Plaza (72 тисяч квадратних метрів тільки першої черги), відкриття якого заплановано на вересень.

Офіційні коментарі в ТРЦ, а також "Бета Груп" бізнесмена Андрія Адамовського не надали.

Проте джерело, близьке до однієї із компаній підприємця, пояснив, що у "Бета Груп" є підстави не допускати співробітників ТРЦ в офіс.

"Компанія є мажоритарним акціонером Sky Mall і призначила нових керівників торгового центру", - стверджує співрозмовник.

За його словами, директором ТРЦ була призначена Ольга Ткаченко.

Адамовський став власником 50% плюс однієї акції Sky Mall уквітні 2010 року. Експерти оцінювали операцію в 40-50 мільйонів доларів.

Іншим пакетом акцій ТРЦ володіє компанія ArricanoTrading, де 16,7% належить фонду DUPD (створений ІК Dragon Capital) і 83,3% - Retail Real Estate естонського бізнесмена Хіллара Тедера.

При цьому у DUPD і Retail Real Estate був опціон на викуп частки Адамовського. В залежності від дати його реалізації (термін - з листопада 2010 по червень 2011 року) пакет повинен був бути оцінений в суму від 51 мільйона доларів до 56 мільйонів доларів.

Для реалізації опціону в березні 2011 року Тедер інвестував 60 мільйонів доларів у статутний капітал Arricano. А в DUPD прийняли рішення не брати участь в операції і залишитися портфельним інвестором з часткою в 16,7%.

Однак реалізувати опціон Arricano так і не змогла. Компанія Адамовського оскаржила в судах право на викуп 50% плюс однієї акції.

За даними джерела, близького до "Бета Груп", в кінці 2011 року Лондонський суд ухвалив рішення на користь компанії.

Як повідомлялося, російська "ТПС Нерухомість" стала управляючою компанією ТРЦ Ocean Plaza.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2021, 15:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.