ЄС каже, що дасть Україні все, окрім дешевого газу

Завдяки євроінтеграції Україна не отримає дешевий газ, але зможе розраховувати на кошти Євросоюзу на модернізацію всієї країни.

Про це заявив посол Німеччини в Україні Крістоф Вайл, повідомляє ТСН.

За його словами наразі ЄС не зміг переконати українців в економічній вигоді підписання угоди про асоціацію між Україною та Союзом.

"Можливо, це наша помилка, що ми не змогли донести до українців, про що йдеться в цій угоді. Це унікальна річ, якої в ЄС ще не було. Я думаю, експерти зроблять підрахунки, що це матиме позитивний вплив на зростання української економіки", – сказав він, коментуючи низьку підтримку населення євроінтеграції України.

Посол Франції в Україні Ален Ремі підкреслив, що ЄС зацікавлений в євроінтеграції України, і висловив упевненість, що українське громадянське суспільство також хоче в Євросоюз.

Як відомо, нещодавно міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що Україна максимально близька до підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Як відомо, в ЄС неодноразово заявляли, що підписання Угоди можливе тільки після того, як Київ виконає низку вимог, серед яких - припинення переслідування опозиції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:23

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.