Швеція не хоче ділитися грошима з проблемними країнами

Швеція не збирається приєднуватися до банківського союзу ЄС на існуючих умовах, оскільки держава не збирається платити за боргами інших країн.

Про це заявив прем'єр-міністр Швеції Фредерік Рейнфельдт на зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель, повідомляє "Дело" з посиланням на Reuters.

"Нас не задовольняють пропозиції Єврокомісії. Швеція не буде покривати банківські збитки інших країн за рахунок своїх платників податків," - сказав він.

Рейнфельдт відзначив, що Швеція пережила банківсьу кризу ще в 90-х роках , але ні до кого за допомогою не зверталася.

Однак шведський міністр висловив зацікавленість у більш тісній кооперації в рамках Євросоюзу.

Рейнфельдт додав, що Швеція усвідомлює важливість створення подібного союзу, але такий проект необхідно вдумливо доопрацювати.

Канцлер Меркель підтримала важливість детального доопрацювання проекту, зазначивши, що швидкість прийняття рішень не повинна шкодити якості.

Крім того, раніше заступник голови Центробанку Швеції Пер Янсон вже зазначав, що плани з передачі Європейському ЦБ функцій центрального наглядового органу в банківській сфері Європи Швецію не влаштовують.

Раніше повідомлялося, що міністр фінансів Швеції Андерс Борг прогнозує вихід Греції з єврозони протягом шести місяців.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:35

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.