Літаки і вертольоти Януковича застрахували за 9 мільйонів

Державне авіаційне підприємство "Україна" Державного управління справами 17 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТДВ "СК "Проксіма" на страхування цивільної авіації до кінця 2013 року вартістю 9 мільйонів гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Застраховано вісім літаків та три вертольоти, задіяні в перевезені керівників держави (весь перелік з цінами нижче). Найдорожчим є літак А319-115CJ, застрахований на 408 мільйонів гривень.

Для цього судна на період дії договору про проведення періодичного технічного обслуговування компанією Airbus Corporate Jet Centre також передбачено страхування відповідальності власника з лімітом не менше, ніж 250 мільйонів доларів, включаючи військові ризики та непередбачені ризики, страхування включає також AVN52E.

Кожен член екіпажу всіх повітряних суден застрахований на 100 тисяч гривень. Також передбачені виплати за шкоду, заподіяну здоров'ю пасажирів, третім особам, за затримку перевезень та шкоду багажу.

В цю страхову угоду не включено вертольоти "Агуста" та літаки, які авіапідприємство ДУС орендує у приватних фірм для перевезення президента Віктора Януковича.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 3:09

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.