"Полтавагаз" придбав паливо на 82 дорожче, ніж у "Нафтогазу"

ПАТ по газопостачанню та газифікації "Полтавагаз" 10 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Українська Нафто-Газова Компанія" на придбання 42 мільйонів кубометрів газу для реалізації промисловим споживачам та іншим суб'єктам господарювання на 174,75 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Газ законтрактовано для постачання в вересні-грудні цього року по 4160,8 гривні. або 520 доларів за тисячу кубометрів.

Це дорожче від газу, який НАК "Нафтогаз України" продавав облгазам за 3 509 гривень, або 438 доларів для подальшої реалізації промисловим споживачам, відзначає видання.

Харківське ТОВ "Українська нафто-газова компанія" зі статутним капіталом 1 тисячу гривень була зареєстрована в червні 2011 року на Олександра Котенка і ТОВ "Агрогеофізика", до складу засновників якої входить Віктор Близнюк, відомий як лідер маргінальної партії "Всеукраїнський патріотичний союз".

Як відомо, у 2012 році "Українська нафто-газова компанія" також продала дочірньому підприємству "Нафтогазу" – компанії "Укравтогаз" – газ за 511 доларів за тисячу кубометрів на суму 746,1 мільйона гривень.

На початку жовтня Фонд держмайна продав 26% акцій ПАТ "Полтавагаз" Вірі Четверіковій – тітці голови Державного резерву Олександра Лелюка. Тепер вона володіє 66% акцій газоврозподільчої компанії.

В жовтні 2011 року єдиним засновником "УНГК" стало ТОВ "Укргеоінвест", чиїм кінцевим власником є голова Асоціації "Газові трейдери України" Роман Сторожев.

В листопаді "УНГК" було перереєстровано на харків'янина Андрія Колупаєва, а в березні 2012 року - на харків'янку Світлану Пилипенко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 2:55

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.