Фірма, пов'язана з Близнюком, знову "закопає" мільйони у кримські дороги

Служба автомобільних доріг в АР Крим 16 жовтня за результатами тендеру уклало низку угод з ПрАТ "Коммунтранс" на поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Красноперекопськ - Сімферополь.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість угоди становить 89,87 мільйона гривень.

Відремонтувати збираються 27,7 кілометра дороги, зокрема повинні ліквідувати колійність та просадки і влаштувати нове покриття. Ремонт проводять коштом держбюджету, завершити повинні до кінця наступного року.

З урахуванням цих закупівель "Коммунтранс" за останні чотири роки виграв тендери на ремонт доріг по всій Україні на 1,07 мільярда гривень. З них 230,18 мільйона гривень - з кінця 2011 року на ремонт траси Красноперекопськ - Сімферополь.

Раніше до складу засновників компанії "Коммунтранс" входив Олексій Близнюк, син міністра ЖКГ Анатолія Близнюка. Зараз акціонерами фірми є донеччани Михайло Буров, Людмила Зубкова та Андрій Тухта.

Єдиним конкурентом "Коммунтранса" на цьому тендері було ПП "Дорстройсервіс Крим" Володимира Замшева.

Воно виграє підряди лише на тих тендерах, де його єдиними конкурентами є компанії з групи депутата парламенту Криму від Партії регіонів Ігоря Аржанцева - "Південшляхбуд", "Союз "КДС", "Бахчисарайське дорожньо-будівельне управління" та "Севастопольське управління дорожного будівництва".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 3:08

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.