США запідозрили в махінаціях зі ставками ще 9 банків

Американська влада в рамках розслідування про маніпулювання лондонською ставкою міжбанківського кредитування LIBOR перевірить ще дев'ять банків.

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на неназвані джерела, повідомляє "Лєнта.ру".

Генпрокурор штату Нью-Йорк Ерік Шнайдерман спільно зі своїм колегою з Коннектикуту Джорджем Джепсеном в серпні-вересні 2012 року направили повістки швейцарському Credit Suisse, британському Lloyds Banking Group, американському Bank of America.

Також повістки направлені японському Токіо Mitsubishi і Norinchukin Bank, голландському Rabobank Groep, канадському Royal Bank of Canada, французькому Societe Generale і німецькому WestLB.

У середині серпня 2012 року стало відомо, що американські правоохоронні органи вирішили заслухати свідчення представників семи банків: Royal Bank of Scotland, JP Morgan, UBS, Deutsche Bank, Citigroup, HSBC и Barclays.

Так, в розслідування в США залучені вже 16 фінорганізацій.

Спільне розслідування прокурорів Нью-Йорка і Конектикуту покликане з'ясувати, який вплив могли мати маніпуляції з LIBOR (якщо вони мали місце) на органи влади, муніципалітети та місцевих інвесторів, які вклали кошти в похідні фінансові інструменти, котирування яких залежать від лондонської ставки.

ЗМІ зазначали, що подібні розслідування тривають і в інших штатах, зокрема, у Флориді та Массачусетсі.

Влада запідозрила, що лондонською ставкою міжбанківського кредитування можуть маніпулювати, ще у 2008 році.

У липні 2012 року першим банком, фактично визнала свою провину в махінаціях LIBOR, став британський Barclays, який погодився виплатити штраф.

Як повідомялося, 12 банків можуть заплатити регуляторам та інвесторам 22 мільярди доларів, якщо їх визнають винними в маніпулюванні ставками.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 7:35

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.