"Глобус" та Hyatt шукають нових господарів

У Києві виставлені на продаж знакові об'єкти комерційної нерухомості: бізнес-центр "Поділ Плаза", ТК "Глобус" і готель "Hyatt Regency Kyiv".

Про це йдеться в огляді консалтингової компанії DTZ, передає Forbes.ua.

"Враховуючи статусність цих об'єктів, а також високий рівень зацікавленості ними з боку локальних інвесторів та інвесторів з країн СНД, очікується, що операція з продажу хоча б одного з них буде завершена до кінця поточного року", - відзначають в DTZ.

Як пише видання, власником торгового комплекс "Глобус" і бізнес-центру "Поділ Плаза" зараз є британська компанія London&Regional Properties.

"Hyatt Regency Kyiv" - належить корпорації "Індустріальний Союз Донбасу", яка знаходиться в процесі реструктуризації боргу в 2,8 мільярда доларів.

"Ймовірно, Сергій Тарута та Олег Мктрчан сподіваються таким чином отримати кошти для погашення частини цієї суми за допомогою продажу одного з успішних 5* готелів в центрі столиці", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає видання, у звіті DTZ також вказується, що на стадії кінцевого погодження умов продажу знаходяться переговори між російським інвестором і власниками ТРЦ Ocean Plaza в Києві (проект належить структурам Ігоря Ніконова і Василя Хмельницького).

"Очікується, що операція буде завершена вже після відкриття об'єкта, яке планується в листопаді 2012 року. Таким чином, ймовірно, що в 2012 році відбудеться одна з найбільших угод на вторинному інвестиційному ринку комерційної нерухомості в Україні за всю історію незалежності країни", - говориться в огляді.

Згідно з повідомленням, ТРЦ Ocean Plaza зараз управляє російська компанія "ТПС Нерухомість".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.