Готелі Праги визнали найкращими за співвідношенням "ціна-якість"

Готелі Праги визнані кращими для туристів, так як вони пропонують кращі ціну і послуги туристам.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного службою онлайн-резервування готелів hotel.info, пише bfm.ru.

Учасниками дослідження стали готелі, які до початку листопада мали категорії від 2 до 5 зірок.

Клієнти онлайн-сервісу після свого від'їзду виставляли готелям бали від 0 до 10.

Туристам пропонувалося оцінити номери і їхy. чистоту, а також співвідношення ціни і якості. У тому випадку, якщо два готелі набирали однакову кількість балів, враховувався третій знак після коми.

Прага набрала 7,98 бала і зайняла лідируючу позицію не лише серед інших міст Східної Європи, але й у всесвітньому рейтингу. На другому місці з результатом 7,95 бала виявилася португальська столиця Лісабон, замикає трійку лідерів Таллін з 7,92 бала.

За ними слідують Рига (7,89 балу), Варшава (7,84 бала), Будапешт (7,81 бала) та Берлін (7,76 бала). У десятку також увійшли Софія і столиця Таїланду Бангкок, що набрали по 7,74 бали. Замикає десятку Вільнюс, що отримав 7,59 бала.

Далі в рейтингу, складеному туристами, йдуть Відень (7,57 бала), Дублін (7,52 бала), Братислава (7,51 бала), Мадрид і Загреб - по 7,34 бала. За ними слідують Афіни і Бухарест (по 7,31 бали), Пекін (7,26 бала), Гельсінкі (7,14 бали) та Рим (7 балів).

Гельсінкі став єдиною скандинавської столицею, що увійшла до двадцятки країн з найкращим співвідношенням ціни і якості за проживання в готелях. Стокгольм (6,45 бала), Осло (6,13 бала) і Копенгаген (6,06 бали) туристи оцінили значно нижче. Лондонські готелы набрали 6,3 бала, а московські - тільки 6,09 бала.

Дослідження сервісу Ozon.travel показало, що три чверті замовлень готелів в інтернеті зафіксовано в зарубіжних країнах. Найчастіше користувачі бронюють номери в Стамбулі, Парижі та Празі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.