Київ увійшов в трійку найактивніших забудовників торгових центрів

Київ за показником будівництва нових торгівельних площ до кінця третього кварталу 2012 року посів друге місце серед найбільших міст Східної Європи.

Про це йдеться в прес-релізі Міжнародної консалтингової компанії Colliers International, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з даними аналізу активності гравців ринку торговельної нерухомості в 13 містах, Київ із показником 354 тисяч квадратних метрів поступився першістю Москві, де до кінця третього кварталу будувалося 1,035 мільйона квадратних метрів торговельних площ.

Третє місце з показником в 207 тисяч квадратних метрів посіла Софія.

На трійку лідерів припадає 85% усього обсягу споруджуваних площ у Східній Європі.

Загалом були проаналізовані дані щодо Москви, Санкт-Петербурга Варшаві, Будапешта, Праги, Києва, Бухареста, Братислави, Загреба, Софії, Белграда, Тірани і Афінів.

Згідно з прес-релізом, загальний обсяг пропозиції високоякісних торгових площ у Східній Європі до кінця третього кварталу 2012 року становив 15,41 мільйона квадратних метрів. Показник загальної пропозиції з 2009 до 2012 рік зріс майже утричі.

Найвищі показники забезпеченості торговими площами на 1 тисячу осіб населення на кінець третього кварталу 2012 року зафіксовані в Загребі (1,71 тисячі квадратних метрів), Братиславі (1,063 тисячі квадратних метрів) і Софії (915 квадратних метрів).

При цьому найменша забезпеченість у цьому регіоні в Афін (64 квадратні метри), Бєлграда (148 квадратних метрів), Москви (258 квадратних метрів) і Києва (258 квадратних метрів).

Collіers Іnternatіonal - міжнародна консалтингова компанія, що надає послуги у сфері комерційної нерухомості.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 11:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.