Спростування
Спростування
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Українська енергетика - найнеефективніша в Європі
Агрохолдинг Бахматюка збудує 30 біогазових заводів за 884 мільйони
Путін пророкує, що Туреччина стане енергетичним центром
Україна збільшила експорт електроенергії на 62%
Завдяки введенню енергоефективних проектів в українську енергетику вдалося привернути інвестицій приблизно на 21 мільярд гривень.
Про це у ході брифінгу в Кабміні заявив глава Державного агентства з енергоефективності і енергозбереження Микола Пашкевич, передає "РБК-Україна".
"Завдяки активізації процесів введення енергоефективних проектів у галузь вдалося залучити близько 21 мільярда гривень інвестиційних коштів, зокрема 5 мільярдів гривень тільки за перше півріччя 2012 року", - сказав Пашкевич.
"В цілому на 1 гривню, витрачену з держбюджету, було привернуто 23 гривні інвестиційних коштів", - відзначив глава Держагентства.
Також він повідомив, що в рамках загальнодержавної цільової економічної програми з енергоефективності на 2010-2015 роки вдалося реалізувати більше 12 тисяч енергоефективних заході.
Завдяки цьому було досягнуто зниження енергоємності виробництва по 123 видам продукції, і як результат заощаджено 4,4 мільярда кубометрів природного газу.
Крім того, Пашкевич відзначив, що в останні роки загальна потужність об'єктів поновлюваної енергетики збільшилася в чотири рази - з 146 МВт до 576 МВт.
Протягом 2011 року і за 10 місяців 2012 року цими потужностями було вироблено 995 мільйонів кВт електроенергії.
Також за даний період було вироблено 1,2 мілйьона тонн твердого біопалива (пелети і брикети) і 49 тисяч тонн рідкого біопалива.
Пашкевич також зробив проноз, що в Україні в 2013 році виробництво електроенергії з відновлюваних джерел може досягти 2 мільярдів кВт.год.
"Наступного року ... за нашим моніторингом ми повинні ввести близько 300 МВт сонячних і 300 МВт вітроелектростанцій. Таким чином, наступного року виробництво може досягти близько 2 мільярдів кВт.год", - сказав Пашкевич, відзначивши, що по підсумку 2012 року Україна виробить перший мільярд МВт.год з відновлюваних джерел енергії.
"Зараз зростання йде цілком гідне. Це зростання порівнянне із зростанням розвитку відновлюваних джерел електроенергії в Німеччині з моменту ухвалення закону про зелений тариф там. Ми зараз йдемо нормальним темпом, незважаючи на те, що, звичайно, труднощі енергосистеми по адаптації цих джерел дуже великі", - сказав Пашкевич.
Він також зазначив, що наступного року очікується введення двох електростанцій в Донецькій і Вінницькій областях потужністю по 5 МВт кожна, які працюватимуть на біогазі.
Як повідомлялося раніше, Україна зайняла 29 місце у рейтингу країн щодо привабливості країн для інвестицій у відновлювану енергетику.
Також нагадаємо, що у рейтингу ефективності енергетичних систем країн для їхнього економічного розвитку, екології та безпеки Україна зайняла 105 місце, розмістившись між Ботсваною і Єгиптом.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.