ЄС виділив 68 мільйонів для допомоги українській енергетиці

Європейський союз виділив на підтримку української енергетичної стратегії та розвиток місцевого самоврядування 68 мільйонів євро.

Про це йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні, передають "Українські новини".

Загальний бюджет другої програми, яка була схвалена 21 грудня, становить 68 мільйонів євро.

Вона складається з двох частин: подальшої підтримки ведення енергетичної стратегії України (на ці цілі виділяється 45 мільйонів євро) та імплементації третьої фази проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" ( на реалізацію цієї частини передбачено кошти в сумі 23 мільйони євро).

У повідомленні наголошується, що ці кошти є частиною ініціативи "Східне партнерство" і будуть виділені для підтримки енергетичної реформи та сприяння залученості громадян у місцевий розвиток.

Коментуючи дане рішення, європейський комісар з питань розширення ЄС та європейської політики сусідства Штефан Фюле зазначив, що це рішення доводить вірність підтримки ЄС України на шляху її політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 20 грудня ЄС виплатив останній транш за програмою підтримки енергетичної стратегії України у розмірі 28 млн євро.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 9:54

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.