Ахметов увійшов в топ-100 найзаможніших людей світу

У рейтинг 100 найбагатших людей планети за версією Bloomberg увійшов лише один українець - найбагатша людина країни Рінат Ахметов.

Про це передає "Кореспондент" з посиланням на Bloomberg.

У списку Ахметов зайняв 26 сходинку.

Bloomberg нарахував у Ахметова 22,3 мільярда доларів, що розмістило його між гонконгським ювелірним магнатом Ченом Ю Таном і власником німецької мережі супермаркетів Дітером Шварцом.

Серед примітних фактів щодо найзаможнішого українця Bloomberg назвав його близьке співробітництво з президентом Віктором Януковичем, контроль над половиною українського ринку сталі, вугілля та електроенергії, і володіння одним з кращих футбольних клубів України.

Тим не менш, видання скептично поставилося до прозорості багатств Ахметова, поставивши йому трійку на шкалі довіри, яка ставить під сумнів надійність офіційної інформації про компанію.

Крім того, до рейтингу 100 найбагатших людей світу за версією Bloomberg увійшли 12 росіян, однак у першу десятку жоден з них увійти поки не зміг, а найбільш заможний росіянин, Алішер Усманов, відстав від Ахметова на десять позицій, зайнявши 36 сходинку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що статки бізнесмена Ріната Ахметов зменшилися на третину.

Як відомо, Ахметов посів другу сходинку в рейтингу найвпливовіших людей України. Випередив його лише президент Віктор Янукович.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 22:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.