Попов створить в Києві муніципальну страхову компанію

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір створити муніципальну страхову компанію з метою поліпшення медичного обслуговування жителів міста.

Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов в ефірі телеканалу "Київ", передає "Інтерфакс-Україна".

"Зараз дуже важливим є питання впровадження страхової медицини. Саме тому ми ініціюємо розгляд питання про те, щоб ми як столиця мали власну муніципальну страхову компанію", - повідомив Попов.

Він відзначив, що вона б працювала на страхування мешканців столиці та практичним чином фінансово-економічну частину замкнула на кінцевий результат - якісне медичне обслуговування, а в підсумку - продовження життя людей.

За словами Попова, протягом 2013 року в столиці мають бути завершені всі процеси, пов'язані з реформою первинної ланки охорони здоров'я та екстреної медичної допомоги.

Департамент охорони здоров'я КМДА також проводить грунтовну роботу по підвищенню престижності професії лікаря та підвищення рівня оплати праці.

Голова КМДА також зазначив, що за результатами пілотного проекту в Дніпровському та Дарницькому районах в 2012 році вдалося значно поліпшити мотивацію лікарів первинної ланки: їхні зарплати пов'язані з якістю наданої допомоги і вже збільшені в середньому в 1,5-2 рази.

Втім, на переконання Попова, навіть цей рівень зарплат лікарів все ще потребує збільшення.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:03

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.