Кияни забудуть про швидке метро?

Для забезпечення безпеки руху поїздів столичного метрополітену швидкість руху на окремих ділянках можуть зменшити.

Про це повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен"

На підприємстві вказують на проблему недофінансування своїх потреб і невідшкодування витрат на перевезення пільговиків з державного та місцевого бюджетів, а також невідповідність собівартості перевезень діючого тарифу на проїзд у метрополітені.

Метрополітен зазначає, що вказані обставини спричинили системне погіршення його фінансового стану - за підсумками господарської діяльності підприємства у 2012 році збиток становив 345 м

"За таких умов виникла гостра необхідність вирішення проблеми експлуатації зношених шляхів, так як вона безпосередньо пов'язана з безпекою перевезення пасажирів", - зазначено в повідомленні.

Так, в заміні потребують зношені 8,5 км рейок, 3,5 тис. дерев'яних шпал та 396 перекладних та мостових брусів, однак запаси матеріалів для ремонту шляхів на підприємстві вичерпані, а можливість їх придбання - відсутня.

"Учасники дискусії розглянули шляхи забезпечення безпеки руху поїздів з урахуванням нинішнього стану колійного господарства і обговорили можливість зменшення швидкості руху поїздів на ділянках, де шляхи відслужили своє. Це дозволить зменшити динамічні навантаження на рейки і пропускати по них потягу", - повідомляє метрополітен.

Підрозділи Київського метрополітену вже почали готувати документацію для внесення змін у графік руху поїздів з наступним систематичним контролем стану шляхів.

"При нинішніх обставинах таке рішення видається єдиним можливим і правильним, тому що, незважаючи на фінансові проблеми, підприємство зобов'язане забезпечити безпеку руху поїздів та обслуговувати великий пасажиропотік", - йдеться в повідомленні метрополітену.

Однак метрополітен відзначає, що зниження швидкості руху поїздів - це тимчасовий захід, і не є панацеєю від зносу шляхів, а тільки дозволить на час відстрочити їх заміну.

"Якщо потреби Київського метрополітену і надалі не будуть фінансуватися належним чином, це призведе до подальшого зниження швидкості руху поїздів, а з часом - до закриття дільниць, де стан шляхів буде непридатне до експлуатації", - підкреслили на підприємстві.

Як відомо, введення в експлуатацію станції столичного метро "Теремки" можуть відкласти на 3 місяці через проблеми з фінансуванням.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів виділив Києву 220 мільйонів гривень на будівництво метро на Троєщину та Теремки, що становить 2% від реально необхідної суми.

Безкоштовний Wi-Fi у столичному метро може з’явитись вже навесні 2013 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:00

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.