Азаров порадив Попову повчитися в європейців

Уряд радить столичній владі шукати власні шляхи пожвавлення економічної діяльності.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час обговорення з головою Київської міської держадміністрації Олександром Поповим питання бюджету міста Києва.

Належне фінансування потреб міста прем'єр-міністр назвав спільним завданням уряду і міської влади.

Азаров запевнив, що Кабмін повністю профінансує передбачені в Державному бюджеті кошти на виконання Києвом функцій столиці, а також на реалізацію інфраструктурних проектів: зокрема, на будівництво нових станцій метрополітену та великого транспортного вузла на Поштовій площі.

Водночас, глава уряду підкреслив, що територіальна громада міста та міська влада можуть і повинні набагато більше зробити для розвитку міста і збільшення ресурсної бази міського бюджету.

"Є великі резерви, значний потенціал для інвестицій – це треба мобілізувати, і доходи громади збільшаться", - переконаний прем'єр-міністр.

Азаров запропонував міській владі шукати власні, практичні шляхи пожвавлення економічної діяльності, вивчити практику мерій великих європейських міст, які вдало використовують нестандартні рішення в умовах кризи та рецесії.

Також глава уряду доручив Міністру фінансів разом з КМДА розробити пропозиції щодо джерел збільшення доходів міського бюджету та їх спрямування в першу чергу на реалізацію соціальних програм.

"Треба попрацювати так, щоб за підсумками першого кварталу ми мали зростання і в Києві, і в країні, а, отже, змогли переглянути бюджети у бік їх збільшення", - резюмував Азаров

Раніше Попов заявив, що столичний бюджет у 2013 році отримає від Кабінету міністрів додаткові кошти.

Як відомо, 6 грудня 2012 року керівник КМДА Олександр Попов виступив із жорсткою критикою Державного бюджету України на 2013 рік, аргументуючи це тим, що у документі закладається прихований дефіцит столичного бюджету на 4 мільярди гривень.

Чиновник заявив, що державний бюджет на 2013 рікне відповідає інтересам киян і не гарантує фінансового забезпечення нормальної життєдіяльності столиці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2021, 15:56

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.