Табачник замовив у ректора КПІ дипломів на 80 мільйонів

ДП "Інфоресурс" Міністерства освіти і науки домовилось про виготовлення документів про освіту на загальну суму 81,04 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

"ПК "Зоря", яке входить в консорціум "ЄДАПС", отримає 5,29 мільйона гривень за поліграфічний друк документів про освіту.

Торги проведено за неконкурентною процедурою "в одного учасника".

Це пояснюють тим, що "Зоря" друкувало ці документи з 2008 року.

На думку Міносвіти, лише це підприємство здатне виготовити дипломи та атестати.

Виготовлення додатків до дипломів про вищу освіту європейського зразка (diploma supplement) та дипломів на основі фотокомпютерних технологій замовлено ПрАТ "Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій" (НДІПІТ) за 75,76 мільйона гривень.

Акціонерами компанії є керівники наукових закладів, основним з них є ректор "Київського політехнічного інституту" Михайло Згуровський.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".

Так як НДІПІТ володіє десятком патентів на способи обробки інформації та складові комп’ютерні програми ІВС "Освіта", в рамках якої виготовляються документи про освіту на основі фотокомпютерних технологій.

Міносвіти визначило фірму інформаційно-технічним адміністратором ІВС "Освіта" в 2007 році, після чого НДІПІТ щороку отримує підряди на виготовлення дипломів.

В 2011 році Міносвіти Дмитра Табачника намагалось забрати у НДІПІТ монополію.

Однак питання було вирішено на користь приватної структури Згуровського, якому також вдалось зберегти посаду ректора КПІ.

Останній фінансовий звіт НДІПІТ, опублікований на SMIDA, містить дані за 2011 рік.

Тоді виручка від реалізованої продукції дорівнювала 93,01 мільйона гривень, чистий дохід – 77,73 мільйона гривень собівартість виготовленої продукції становила 33,72 мільйона гривень, а валовий прибуток – 44,01 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:45

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.