Для ветеринарів купили Audi за півмільйона ігноруючи Азарова

Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок придбав автомобіль Audi A6 2.0 TDI за 547 тисяч гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

В технічних вимогах до автомобілю вказано, що він має бути сірого кольору, а салон – чорний.

Для декорації салону має бути використаний чорний рояльний лак, сидіння – оббиті шкірою Alcantara, панелі керування – з алюмінієвим оздобленням.

Шестиканальна аудіосистема на 10 динаміків "з відмінною якістю звучання" повинна мати потужність 180 Вт, сабвуфер розташовано в ніші заднього колеса.

Окрім підсвічення простору для ніг, дверних ручок, мають бути також світлодіоди для полегшення посадки і висадки в темряві.

Підвіска авто має бути пристосована до поганих доріг. Машина за допомогою ультразвукових датчиків повинна подавати сигнали при паркуванні переднім та заднім ходом.

Обов’язковою вимогою до автомобілю є наявність мішку для транспортування довгомірних предметів.

Як вказано в технічних вимогах, мішок має вміщувати "до 4 пар лиж до 200см в довжину або 2 сноубордів".

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 1 лютого повідомив через сторінку в Facebook про заборону державним установам купувати автомобілі.

"Я заборонив всім бюджетним організаціям це робити. Діє режим суворої економії. А коли десь є спроби окремих чиновників це робити, то, по-перше, вони не пропускаються через органи Казначейства, а, по-друге, чиновник після такої спроби звільняється з займаної посади", – заявив прем’єр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.