За замовчування скандалу навколо "Укртрансгазу" пропонують "великі гроші" - ЗМІ

ЗМІ пропонують гроші за непоширення інформації про скандал навколо тендерів ПАТ "Укртрансгаз".

Про це повідомляє видання "Українська правда", до якого зверталися з двох непов'язаних між собою джерел з пропозицією зняти новину про журналістське розслідування щодо державної компанією за "дуже великі гроші".

Крім того, автор розслідування, журналіст телеканалу ТВі Денис Бігус у своєму Фейсбуці написав, що новина за матеріалами його розслідування зникла з сайтів "ТСН", "Фокус" та Gazeta.ua.

Як відомо, сайт "ТСН" входить до сфери впливу Ігоря Коломойського, журнал "Фокус" - ізнесмена Бориса Ложкіна. Видання Gazeta.ua повязували з колишнім заступником глави секретаріату президента Віктора Ющенка Іваном Васюником.

У розслідуванні Бігуса мова йшла про те, що державна компанія "Укртрансгаз" сплатила понад 2,5 мільярда гривень чотирьом компаніям, заснованим охоронцями й пенсіонерами.

Всі ці фірми розташовані за однією фактичною адресою у Донецьку, а їх засновники - підставні особи, близько знайомі один із одним.

Гроші, сплачені "прокладками", перераховувалися на транзитну фірму, на яку також перераховувалися мільйонні суми підприємства з групи "Металл Юніон" донецького бізнесмена Руслана Циплакова.

Циплаков, окрім бізнесу, заснував та очолює разом із молодшим сином Віктора Януковича спортивну команду Ferrari Team Ukraine.Коментарі

Додати коментар


Petric

Не проработали малость, кривова-то Янека прилепили. Вот, если б в расследовании фигурировали факты совместного дерибана бюджета феррари тим, тогда - да, с удовольствием поверил бы, а так негармонично выглядит - будто масло в воду налили.

Реалист

о каком скандале идет речь? наверное о том, что журналисты очередной раз сели в лужу со своими намеками в сторону Януковича.

Ирчик

Чуть что подозрительное, так сразу Янукович виноват, ну при чем тут Янек? Сами расследование провели, сами придумали и сами поверили.

мастер

А в чём скандал? Тендеры были проведены, деньги перечислены, оборудование поставлено. Ну, а то как журналисты приплели к этой истории Януковича - это вообще кино и немцы.

Аудитор

Если половина СМИ говорит одно, половина другое, а потом еще и сами же себя опровергают, то закрадываются вполне обоснованные сомнения в такой сенсации

Василий

Ну, нашли кому верить! УП - это сплошная заказуха, при чем с особым уклоном. Они напишут все, что угодно

ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:27

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.