Санаторій СБУ закупив делікатесів на 4 мільйони

Санаторій "Чорномор’є" Служби безпеки України замовив у ТОВ "Літлтон ЛТД" продуктів харчування на загальну суму 3,87 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Санаторій знаходиться у Лівадії, АР Крим.

На 1,88 мільйона гривень замовили м’ясо та м’ясні продукти, на 800 тисяч гривень – курятину та субпродукти, ще на 310 тисяч гривень – масла.

Договірна ціна на деякі м’ясні продукти суттєво перевищує навіть максимальні роздрібні ціни у Ялті, зафіксовані на той період моніторингом Мінекономрозвитку АРК.

Так, патраних курей замовили по 33 гривні за кілограм, при максимальній ринковій ціні 25 гривень, а яловичина без кістки обійдеться по 78 гривень за кілограм при максимальних 60 гривнях.

Тобто ціни гуртової закупівлі на чверть перевищують роздрібні.

Окрім того ще на 890 тисяч гривень було замовлено рибну продукцію.

З-поміж іншого – 2,5 тисячі 140-грамових банок червоної ікри по 81 гривні за штуку.

За умови, що санаторій працює 365 днів впродовж року ікру їстимуть по 1 кілограму на день.

Також придбано 3 кілограми чорної ікри по 11,82 тисячі гривень за кілограм, 50 кілограм філе сьомги у вакуумній упаковці по 276 гривень за кілограм і 50 банок консервованих крабів – по 130,44 гривні за банку вагою 250 грамів.

Нагадаємо, у жовтні 2012 року санаторій уже закуповував продукти у ТОВ "Літлтон ЛТД" – тоді цукор і сухофрукти замовили у 1,5 рази дорожчі ринкової ціни.

Засновниками ТОВ "Літлтон ЛТД" зі статутним капіталом 5 мільйонів гривень є Ігор Кравченко, Ніна Скіба та Галина Горбащенко.

За 5 років фірма отримала підрядів на загальну суму 29,47 мільйона гривень, з них – 7,07 від санаторію "Чорномор’є".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:38

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.