Столичних чиновників спіймали на розтраті 300 тисяч

Прокуратура міста Києва відкрила кримінальне провадження щодо посадових осіб Оболонської райдержадміністрації, які при закупівлі медичного обладнання незаконно витратили майже 300 тисяч бюджетних коштів.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Оболонського району, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, Оболонська РДА в 2011 році за результатами тендеру уклала договір купівлі-продажу апарату УЗ-діагностики для дитячої поліклініки № 1 вартістю 600 тисяч гривень.

Прокурорською перевіркою встановлено, що апарат був куплений за завищеною вартістю, оскільки різниця між вартістю придбання та митною вартістю ввезеного на територію України медичного обладнання - майже 300 тисяч гривень.

Згідно з постановою Кабінету міністрів "Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення" № 955 від 17 жовтня 2008 року на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються повністю або частково за бюджетні кошти, граничні надбавки не можуть перевищувати 10% оптово-відпускної ціни.

Граничні торговельні (роздрібні) надбавки не можуть перевищувати 10% від закупівельної ціни.

Прокуратура внесла відомості про кримінальне правопорушення за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Розслідування доручено Оболонському райуправлінню міліції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.