Клименко вдає, що не знає автора закону про фінансову поліцію

Міністр доходів та зборів Олександр Клименко не знає хто є автором документу про створення фінансової поліції.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання кореспондента "РЕ" після "круглого столу" Міжнародної фінансової корпорації.

"Ви такі питання ставите. Я не автор. Хто автор? У мене до вас таке ж питання", - відреагував на запитання Клименко.

При цьому коллеги міністра, що його супроводжували, запропонували кореспонденту "РЕ" провести розслідування на тему того, хто є автором законопроекту про фінансову поліцію.

На запитання, чи потрібно зараз створювати такий орган, Клименко відповів: "Я вважаю, прийме рішення президент. Давайте дочекаємося його рішення".

Нагадаємо, раніше Forbes-Україна також опитав п'ять високопоставлених джерел в різних міністерствах і відомствах Кабміну, але жоден з них не зміг сказати, чия це ідея.

"Його авторство не належить ні Клименку або Захарченку, ні міністру фінансів Юрію Колобову, запевняють співрозмовники. Координаційний центр Комітету економічних реформ при президенті, який розробляє багато законодавчих ініціатив, також відносин до документа не має", - йдеться в статті видання.

Реформу правоохоронних органів за дорученням президента курує його радник Андрій Портнов. ЗМІ припускають, що це його ідея.

У той же час "Комерсант-Україна" пише, що до цього причетний перший віце-прем'єр Сергій Арбузов.

Як повідомлялося раніше, в оточенні Віктора Януковича популяризується ідея створення фінансової поліції, яка буде підпорядкована президенту.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:20

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.