У сім'ї міністра доходів Клименка з'явився банк

Новий український банк "Юнісон" має зв'язок з родиною міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Як пише видання Forbes.ua, у лютому НБУ видав ліцензію банку "Юнісон". У парі зі страховою компанією "Юнісон-гарант" цей банк утворює нову фінансову групу.

"Юнісон" збирається заробляти на міжбанківському та споживчому кредитуванні, обслуговуванні малого і середнього бізнесу, а також клієнтах однойменної страхової компанії.

Мажоритарний власник банку - MCHL Finance Ltd (82,5%), ще 17,5% у IDP Capital Ltd. Обидві компанії зареєстровані на Кіпрі 27 квітня 2012 за однією адресою, обидві мають у засновниках депозитні фонди, що знаходяться в юрисдикції князівства Ліхтенштейн.

Інформація про власників таких фондів може бути розкрита тільки самими власниками, що забезпечує їм найвищу ступінь конфіденційності.

Страхова компанія була заснована в 2004 році в Донецьку як "Грант-капітал". Свою нинішню назву СК "Юнісон-гарант" отримала у 2011-му.

Створення страхової компанії пов'язують з ім'ям донецького бізнесмена Михайла Епеля. Партнер синів покійного народного депутата Євгена Щербаня, який нещодавно залишив посаду голови правління донецького банку "Капітал", входить у спостережну раду "Юнісон-гаранта".

У середині 2011 року в ході збільшення статутного капіталу з 14 мільйонів до 100 мільйонів гривень 70% акцій компанії сконцентрувала донецька "Юнісон-груп".

На зборах акціонерів від імені нового інвестора виступав старший брат нинішнього міністра доходів і зборів України Антон Клименко - він же був і першим директором "Юнісон-груп".

В кінці 2011 року Клименко залишив посаду директора, а в 2012-му власником 70% акцій СК "Юнісон-гарант" стала замість "Юнісон-груп" кіпрська Pointstonel Ltd (з травня 2012 - IDP Guaranty Ltd).

Незважаючи на зміну власника, зберігачем 70%-ного пакету акцій страхової компанії залишився банк "Капітал". Новий акціонер ввів в наглядову раду "Юнісон-гаранта" Володимира Рахліна, в минулому - одного з топ-менеджерів Жидачівського целюлозно-паперового комбінату.

"Друкарський фірма братів (Кліменків) " Анталекс" тісно співпрацювала з комбінатом", - зазначає колишній народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" (НУНС) Юрій Гримчак. На початку нульових Антон Клименко і його молодший брат Олександр були співвласниками "Анталекс". У листопаді 2011 року компанію ліквідували.

"Помаранчевий" політик знає братів не з чуток. У 2004 році Клименко-старший був довіреною особою кандидата в президенти Віктора Ющенка і допомагав вести його кампанію в Донецькій області.

У квітні 2005-го Антон Клименко очолив донецьку парторганізацію "Нашої України". У тому ж році Олександр Клименко вступив на держслужбу і передав свої частки в бізнесі дружині Олені.

У 2005-2010 роках майбутній міністр трудився заступником начальника податкової інспекції по роботі з великими платниками податків Донецької області.

Після перемоги Януковича на президентських виборах 2010 року Клименко-молодший, який, як вважається, входить до найближчого оточення старшого сина президента Олександра Януковича, зробив карколомну кар'єру.

Коли купувалася страхова компанія "Юнісон-гарант", він як раз готувався очолити Державну податкову службу.

Що Антон Клименко поробляє зараз? "Є ... компанії, що займаються інвестиційними операціями з цінними паперами. Більше нічого не коментую", - коротко відповів навесні 2012 року Клименко-старший "Фокусу" на питання про поточний стан його бізнесу.

Страховий бізнес під брендом "Юнісон" набирає обертів. За даними "Юнісон-гаранта", серед його клієнтів – "Інтерпайп", Харківська ТЕЦ-5, НАК "Надра України", Концерн АВЕК, Маріупольський завод важкого машинобудування, Дніпропетровський трубний завод, Ясиновський коксохімічний завод.Коментарі

Додати коментар


Ан

Теперь ждем принудительного перехода на обслуживание в Юнисон банк, как и страхования всего, чего только можно в Юнисон-гарант!!!! Иначе хер сдашь отчет и тд

ccc

ЛУЧАНИ УВАГА !!! Інформація для ощуканих вкладників конченого КБ "ЗАХІДІНКОМБАНКА " - банк практично банкрот. Терміново виривайте свої депозити через Луцький районний суд ( м.Луцьк, вул.Лесі Українки, 24 ).

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.